Vyhledávání dovolené v Ománu

Ceny v Ománu

Jak draho je v Ománu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Ománu? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Ománu v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Omán.

Ceny v Ománu
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety28 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety53 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety58 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety178 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety236 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety406 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava15 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava58 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava889 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje8 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje10 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje13 Kč
Džus nealkoholické nápoje23 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje91 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv917 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1445 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1473 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1740 Kč
Chléb 500 g potraviny23 Kč
Brambory 1 kg potraviny23 Kč
Papája potraviny30 Kč
Banány potraviny36 Kč
Sušenky potraviny38 Kč
Hlávkový salát potraviny38 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny38 Kč
Mléko 1 l potraviny38 Kč
Pepř potraviny41 Kč
Mango potraviny41 Kč
Máslo potraviny43 Kč
Rajčata 1 kg potraviny43 Kč
Rýže 1 kg potraviny43 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny48 Kč
Avokádo potraviny48 Kč
Citróny potraviny48 Kč
Jablka 1 kg potraviny53 Kč
Chléb potraviny53 Kč
Vejce 12 ks potraviny56 Kč
Ananas potraviny58 Kč
Čaj potraviny66 Kč
Ořechy kešú potraviny71 Kč
Zmrzlina potraviny79 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny119 Kč
Sýr 1 kg potraviny152 Kč
Grilované kuře restaurace36 Kč
Humus restaurace41 Kč
Kokosový nápoj restaurace41 Kč
Kuře restaurace71 Kč
Káva restaurace76 Kč
Cheesecake restaurace84 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace89 Kč
Polévka restaurace89 Kč
Cappuccino restaurace104 Kč
Omeleta restaurace107 Kč
Hamburger restaurace114 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace124 Kč
Sendvič restaurace127 Kč
Polední menu v centru restaurace152 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace178 Kč
Salát restaurace201 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace203 Kč
Míchaný nápoj restaurace229 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace236 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace292 Kč
Ryba restaurace302 Kč
Steak restaurace386 Kč
Plody moře restaurace406 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace889 Kč
Humr restaurace1257 Kč
Vyhledávání dovolené v Ománu

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Ománu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Ománu? Ceny v Ománu.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Ománu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Ománu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Ománu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Ománu? Vybírejte pobyt v Ománu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Omán 2022 nebo Omán 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Omán 2022 nebo First Minute Omán 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Omán levně nebo luxusní dovolená Omán.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Ománu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Omán si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Ománu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Ománu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Ománu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Omán. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Omán. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Omán, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Ománu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Ománu objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Ománu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Omán.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Ománu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Ománu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Omán za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Ománu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Omán.

Zajímá vás jak draho je v Ománu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Ománu? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Ománu.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Ománu.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Ománu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Ománu se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Ománu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Omanem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.