Vyhledávání dovolené v Ománu

Beach Resort Salalah

Beach Resort Salalah

Beach Resort Salalah 17.2. - 22.2.

17.2. - 22.2.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
27 390 Kč

Rekreace na dovolené v Ománu v letovisku Salalah, Beach Resort Salalah, v ubytovacím zařízení Beach Resort Salalah s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 17. února do středy 22. února 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Beach Resort Salalah levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 27390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Ománu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Poloha

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie a klienty, kteří vyhledávají levnější ubytování u krásné písečné pláže. Poloha: 6 km od města Salalah 21 km od letiště Salalah

Vybavení

vstupní hala s recepcí WiFi připojení v lobby zdarma restaurace

Pokoje

Standardní pokoje s možností jedné přistýlky klimatizace, koupelna, WC rychlovarná konvice s kávou a čajem telefon, bezpečnostní schránka (zdarma) WiFi připojení za poplatek za příplatek Deluxe pokoje s bočním výhledem na moře a balkónem

Pláž

hotel leží přímo u pláže s bílým pískem lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma

Sport

venkovní bazén masáže

Stravování

plná penze (snídaně, obědy a večeře formou bufetu nebo menu)

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě na přímé lince společnosti Salam Air na trase Praha - Salalah - Praha. Konečná cena se může lišit a je stanovena individálně v době poptávky. Do Ománu lze cestovat pouze s pasem platným ještě minimálně 6 měsíců po návratu. Z důvodu nočního letu ubytování začíná dnem následujícím po dni odletu (v sobotu).Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Cena zahrnuje:

Letecká přeprava v optimální knihovací třídě, letištní a bezpečnostní taxa, transfer do/z hotelu, ubytování, stravování formou polopenze nebo plné penze, služby česky nebo anglicky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku, 24/7 asistenci Best Reisen Travel Asistent Maxi.

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění.

Beach Resort Salalah - Omán Hotel

Beach Resort Salalah 17.2. - 1.3.

17.2. - 1.3.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
40 990 Kč

Dovolená Omán Last Minute 2023 v lokalitě Salalah, Beach Resort Salalah, v Beach Resort Salalah, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. únor 2023 a návratem/příjezdem: středa 1. březen 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 40990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Ománu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Beach Resort Salalah je 82 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Beach Resort Salalah - Omán Hotel

Beach Resort Salalah 24.2. - 1.3.

24.2. - 1.3.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
31 190 Kč

Rekreace na dovolené v Ománu v letovisku Salalah, Beach Resort Salalah, v ubytovacím zařízení Beach Resort Salalah s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 24. února do středy 1. března 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Beach Resort Salalah levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 31190,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Ománu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Beach Resort Salalah - Omán Hotel

Beach Resort Salalah 24.2. - 8.3.

24.2. - 8.3.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
44 890 Kč

Dovolená Omán Last Minute 2023 v lokalitě Salalah, Beach Resort Salalah, v Beach Resort Salalah, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 24. únor 2023 a návratem/příjezdem: středa 8. březen 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 44890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Ománu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Beach Resort Salalah je 82 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Beach Resort Salalah - Omán Hotel

Beach Resort Salalah 3.3. - 8.3.

3.3. - 8.3.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
31 190 Kč

Rekreace na dovolené v Ománu v letovisku Salalah, Beach Resort Salalah, v ubytovacím zařízení Beach Resort Salalah s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. března do středy 8. března 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Beach Resort Salalah levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 31190,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Ománu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Beach Resort Salalah - Omán Hotel

Beach Resort Salalah 3.3. - 15.3.

3.3. - 15.3.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
44 890 Kč

Dovolená Omán Last Minute 2023 v lokalitě Salalah, Beach Resort Salalah, v Beach Resort Salalah, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 3. březen 2023 a návratem/příjezdem: středa 15. březen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 44890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Ománu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Beach Resort Salalah je 82 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Beach Resort Salalah - Omán Hotel

Beach Resort Salalah 10.3. - 15.3.

10.3. - 15.3.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
34 390 Kč

Rekreace na dovolené v Ománu v letovisku Salalah, Beach Resort Salalah, v ubytovacím zařízení Beach Resort Salalah s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 10. března do středy 15. března 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 35 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Beach Resort Salalah levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 34390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Ománu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Beach Resort Salalah - Omán Hotel

Beach Resort Salalah 10.3. - 22.3.

10.3. - 22.3.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
47 990 Kč

Dovolená Omán 2023 v lokalitě Salalah, Beach Resort Salalah, v Beach Resort Salalah, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 10. březen 2023 a návratem/příjezdem: středa 22. březen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 47990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Ománu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Beach Resort Salalah je 82 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Beach Resort Salalah - Omán Hotel

Beach Resort Salalah 17.3. - 22.3.

17.3. - 22.3.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
31 190 Kč

Rekreace na dovolené v Ománu v letovisku Salalah, Beach Resort Salalah, v ubytovacím zařízení Beach Resort Salalah s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 17. března do středy 22. března 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 42 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Beach Resort Salalah levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 31190,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Ománu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Beach Resort Salalah - Omán Hotel

Beach Resort Salalah 17.3. - 29.3.

17.3. - 29.3.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
44 890 Kč

Dovolená Omán 2023 v lokalitě Salalah, Beach Resort Salalah, v Beach Resort Salalah, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. březen 2023 a návratem/příjezdem: středa 29. březen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 42 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 44890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Ománu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Beach Resort Salalah je 82 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Beach Resort Salalah v Ománu v letovisku Salalah - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Beach Resort Salalah se stravou formou: plná penze. Výhodná nabídka ubytování v Ománu v letovisku Salalah. Dovolená Beach Resort Salalah - Omán 2023. Beach Resort Salalah.

Pokud jste si nevybrali v Ománu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Ománu podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Ománu jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Omán 2023, Omán Invia, Omán Last Minute, Omán letecky, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Omanem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.